29.01.2018, poniedziałek

Badanie fluktuacji i absencji

W 2017 roku przeprowadziliśmy pilotażowe badanie fluktuacji i absencji na Dolnym Śląsku. Projekt powstał z inicjatywy HR Managerów i zawierał analizę tych dwóch kluczowych wskaźników HR w wielu ciekawych ujęciach. Pilotaż przeprowadzony łącznie z 51 firmami okazał się być sukcesem! Dlatego zdecydowaliśmy, że w 2018 roku rozszerzymy to badanie na całą Polskę!KONTYNUACJA PILOTAŻOWEGO PROJEKTU NA DOLNYM ŚLĄSKU

 

Chcielibyśmy móc przenalizować fluktuację i absencję per region, dlatego też naszym celem jest jak największa próba firm z całej Polski! Wszystko po to, by spełnić oczekiwania Klientów i postarać się odpowiedzieć na Ich pytanie „czy u nas w firmie jest dobrze czy źle?”

Jeżeli i Państwo chcą stać się częścią projektu – i móc porównać swoja sytuację do rynku – zachęcamy i zapraszamy! Badanie już w toku, szczegóły poniżej.

 

PRZEBIEG BADANIA

 

• zbieramy dane za cały 2017 rok per pracownik

absencja: liczba dni kalendarzowych absencji związanej z ciążą, zwolnieniem lekarskim, opieką nad członkiem rodziny, rehabilitacją, wypadkiem – w podziale na miesiące lub sumarycznie

fluktuacja: decydent, powody odejść/zwolnień, czas pracy w firmie

 

 

TERMINY

 

 

CO DLA UCZESTNIKA?


KONTAKT

Wystarczy mail na adres [email protected] – oddzwonimy :)

Autor: Raport Płacowy#absencja pracownicza    #fluktuacja pracowników   


« Wróć do listy artykułów

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij