O nas

Analizy RaportPlacowy.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy zawierający precyzyjne dane o wysokości płac, który powstał wyłącznie w oparciu o rzetelne i w 100% zweryfikowane dane pochodzące ze sporządzanych cyklicznie Raportów Płacowych dla przedsiębiorstw.

RaportPlacowy.pl to narzędzie dla specjalistów i menedżerów działów personalnych oraz zarządów firm, a także dla pracowników przedsiębiorstw, konsultantów oraz wszystkich innych osób zainteresowanych wysokością wynagrodzeń w Polsce.

Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przez firmę manaHR powstałą z przekształcenia Działu Analiz i Raportów Płacowych Advisory Group TEST Human Resources w osobną i dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę.

Aktualnie, zespół manaHR przygotowuje Raporty Płacowe w oparciu o współpracę z ponad 600 przedsiębiorstwami.Dlaczego RaportPlacowy.pl jest unikalnym źródłem informacji o wysokości płac w Polsce?

  • W odróżnieniu od innych serwisów internetowych, dane publikowane na RaportPlacowy.pl pochodzą bezpośrednio z działów personalnych pracodawców
  • Nie zbieramy informacji o płacach za pośrednictwem badań internetowych - publikowane przez nas dane w konsekwencji nie zawierają błędów wynikających z niezweryfikowania ich prawdziwości
  • Statystyczne przetwarzanie danych oparte jest o autorską i profesjonalną metodologię, a sam proces jest koordynowany przez konsultantów manaHR - co gwarantuje najwyższą jakość wyników


Skontaktuj się z nami
manaHR

Advisory Group TEST Human Resources
Zespół manaHR, od roku 1999 pod marką AG TEST HR, pomagał Klientom dostarczając Im informacji o wysokości wynagrodzeń, wartości planowanych podwyżek na rynku oraz innych danych, jak również wspomagając restrukturyzacje systemów wynagradzania.

W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większym zapotrzebowaniem ze strony Klientów, w 2018 roku Dział Analiz i Raportów Płacowych przekształcił się w osobną, dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę i kontynuuje swoją działalność jako manaHR.

Kontakt W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami przy pomocy formularza lub drogą telefoniczną badź mailową.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: mana sp. z o.o. sp. k. (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij