O nas

Analizy RaportPlacowy.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy zawierający precyzyjne dane o wysokości płac, który powstał wyłącznie w oparciu o rzetelne i w 100% zweryfikowane dane pochodzące ze sporządzanych cyklicznie Raportów Płacowych dla przedsiębiorstw.

RaportPlacowy.pl to narzędzie dla specjalistów i menedżerów działów personalnych oraz zarządów firm, a także dla pracowników przedsiębiorstw, konsultantów oraz wszystkich innych osób zainteresowanych wysokością wynagrodzeń w Polsce.

Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przez firmę manaHR powstałą z przekształcenia Działu Analiz i Raportów Płacowych Advisory Group TEST Human Resources w osobną i dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę.

Aktualnie, zespół manaHR przygotowuje Raporty Płacowe w oparciu o współpracę z ponad 600 przedsiębiorstwami.Dlaczego RaportPlacowy.pl jest unikalnym źródłem informacji o wysokości płac w Polsce?

  • W odróżnieniu od innych serwisów internetowych, dane publikowane na RaportPlacowy.pl pochodzą bezpośrednio z działów personalnych pracodawców
  • Nie zbieramy informacji o płacach za pośrednictwem badań internetowych - publikowane przez nas dane w konsekwencji nie zawierają błędów wynikających z niezweryfikowania ich prawdziwości
  • Statystyczne przetwarzanie danych oparte jest o autorską i profesjonalną metodologię, a sam proces jest koordynowany przez konsultantów manaHR - co gwarantuje najwyższą jakość wyników


Skontaktuj się z nami
manaHR

Advisory Group TEST Human Resources
Zespół manaHR, od roku 1999 pod marką AG TEST HR, pomagał Klientom dostarczając Im informacji o wysokości wynagrodzeń, wartości planowanych podwyżek na rynku oraz innych danych, jak również wspomagając restrukturyzacje systemów wynagradzania.

W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większym zapotrzebowaniem ze strony Klientów, w 2018 roku Dział Analiz i Raportów Płacowych przekształcił się w osobną, dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę i kontynuuje swoją działalność jako manaHR.
Więcej o manaHR na www.manahr.pl
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij