O nas

Analizy RaportPlacowy.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy zawierający precyzyjne dane o wysokości płac, który powstał wyłącznie w oparciu o rzetelne i w 100% zweryfikowane dane pochodzące ze sporządzanych cyklicznie Raportów Płacowych dla przedsiębiorstw.

RaportPlacowy.pl to narzędzie dla specjalistów i menedżerów działów personalnych oraz zarządów firm, a także dla pracowników przedsiębiorstw, konsultantów oraz wszystkich innych osób zainteresowanych wysokością wynagrodzeń w Polsce.

Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przy współpracy merytorycznej z firmą konsultingową Advisory Group TEST Human Resources z centralą w Krakowie, która działa w Polsce od 1991 roku. TEST przygotowuje profesjonalne, ogólnopolskie Raporty Płacowe dla przedsiębiorstw od końca lat 90tych.

Dane płacowe przesłane przez firmy są przetworzone statystycznie i w takiej formie stanowią źródło informacji dla Raportu Płacowego oraz dla serwisu RaportPlacowy.plDlaczego RaportPlacowy.pl jest unikalnym źródłem informacji o wysokości płac w Polsce?Skontaktuj się z nami
Partner merytoryczny serwisu RaportPlacowy.pl

Advisory Group TEST Human Resources Advisory Group TEST Human Resources - jedna z pierwszych firm doradztwa personalnego działająca w Polsce. Od 1991 roku wspiera Klientów wiedzą ekspercką oraz doświadczeniami projektowymi we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań HR oraz rekrutacji menedżerów i wysokiej klasy specjalistów.

Od tego czasu Advisory Group TEST Human Resources zrealizowało ponad kilka tysięcy projektów z obszaru HR, co uczyniło firmę jedną z najbardziej doświadczonych w branży.

Centrala firmy znajduje się w Krakowie, zaś oddziały w Warszawie i Wrocławiu.

Obszary, w których Advisory Group TEST Human Resources zdobył zaufanie Klientów:

  • Executive Search
  • Recruitment
  • Consulting HR
  • Training and Development
  • Salary Survey

Sukces firmy oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.
Advisory Group TEST Human Resources to kilkudziesięcioosobowy zespół konsultantów o wieloletnim doświadczeniu, psychologów, trenerów, certyfikowanych praktyków, których jakość usług potwierdza:


  • Nagroda CEE Shared Services and Outsourcing Awards w kategorii firma Executive Search (2015) oraz 3 nominacje w kategorii firma rekrutacyjna (2015, 2014, 2013),
  • Statuetka Najbardziej Poszukiwanej Firmy Doradztwa Personalnego w Polsce,
  • Złota Statuetka Fair Play,
  • Certyfikaty Gazela Biznesu.

Kontakt W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami przy pomocy formularza lub drogą telefoniczną badź mailową.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST IT Sp. z o.o. (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij