Prawa autorskie

RaportPlacowy.pl, zwany w dalszej części dokumentu serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych z serwisu w tym również danych zawartych w zakupionych i pobranych ze strony raportach, analizach, artykułach wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. W celu uzyskania zgody prosimy o przesłanie wiadomości e-mail pod adres [email protected] zawierającej zakres planowanego wykorzystania materiałów.

Korzystanie z wszystkich zawartych w serwisie informacji możliwe jest w sposób spersonalizowany, po uprzednim podaniu danych osobowych. Dalsze rozpowszechnianie uzyskanych w ten sposób materiałów jest zabronione.

Firma mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z opisanymi zasadami wykorzystanie informacji zawartych w serwisie RaportPlacowy.pl.
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij