Najobszerniejszy z Raportów. Umożliwi Ci przegląd wynagrodzeń w ponad 40 podziałach (m.in. branża, region, pochodzenie kapitału, wielkość firmy), co pozwala na precyzyjne porównanie do rynku, z którego pozyskuje się i na rzecz którego traci się pracowników. Raport ten jest często wykorzystywany przez Klientów posiadających oddziały i uzupełniany Raportami Regionalnymi.
Największe dostępne w Polsce porównanie dla firm produkcyjnych oparte o dane o wynagrodzeniach i benefitach z 816 zakładów. Dzięki niemu dowiesz się, jak wypadasz na tle konkurencji. Kompendium informacji, które pozwala podejmować trafne decyzje w oparciu o konkretne dane.
Raport Płacowy dla branży motoryzacyjnej został stworzony na podstawie informacji uzyskanych od firm z branży automotive i lotniczej. Zawiera dane producentów końcowych i producentów części oraz komponentów. Odzwierciedla specyfikę branży i świetnie sprawdza się m.in. w przypadku potrzeby porównania do rynku stanowisk specjalistycznych.
Raport Płacowy dla branży FMCG jest jednym z najszybciej rosnących pod względem liczby Uczestników i co za tym idzie, możliwości porównania się do rynku. Większość danych pochodzi z firm branży spożywczej i kosmetycznej. Ten dedykowany konkretnej branży Raport dokładnie pokazuje sytuację płacową w FMCG i pozwala sprawdzić, jak nasze wynagrodzenia mają się do rynkowych – to kluczowa informacja, dzięki której możemy ograniczyć fluktuację i nie przepłacać.
Raport pomaga firmom z branży porównać się do bezpośredniej konkurencji. Bardzo przydatny pod kątem porównania stanowisk magazynowych, zwłaszcza lokalnie. Zawiera też bazę innych kluczowych stanowisk dla branży logistycznej, takich jak dyspozytor, spedytor czy specjalista ds. transportu.
Próbę Raportu Płacowego dla branży SSC/BPO/IT budują przede wszystkim krakowskie centra usług wspólnych, ale znajdują się w nim również dane z pozostałych regionów. Zawiera głównie informacje o wynagrodzeniach na stanowiskach księgowych (należności, zobowiązania, księga główna) oraz z obszaru obsługi klienta.
To jedyny Raport Płacowy w Polsce, który pokazuje, jak wyglądają stawki w branży energetycznej. Raport powstał we współpracy z największymi firmami energetycznymi w kraju.
Raport Płacowy dla woj. śląskiego powstał na bazie danych od 246 Uczestników, głównie firm produkcyjnych z branży motoryzacyjnej, przemysłu ciężkiego i maszynowego. Uzupełniony o dane z Raportu mikroregionalnego (Tyski, Gliwicki, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza i okolice) stanowi najczęstszy wybór naszych Klientów prowadzących firmę na Śląsku.
Prezentuje ogólny obraz zarobków na Mazowszu. Umożliwia filtrowanie wyników po m.in.: branży, zatrudnieniu, kapitale, sektorze itp., dzięki czemu daje wiele możliwości porównania się do rynku, co jest bardzo istotne dla firm, które chcą porównywać się do całego Mazowsza. W przypadku gdy firma potrzebuje bardziej szczegółowych danych, może sięgnąć po inne raporty na Mazowszu: Raport dla Warszawy, Raport dla Grodziska i okolic, Raport dla Północno-Wschodniego Mazowsza czy Raport dla Mazowsza bez Warszawy.
Raport Płacowy dla woj. dolnośląskiego jest jednym z najobszerniejszych zestawień regionalnych. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Jest często wybierany przez firmy z sektora produkcyjnego szczególnie z branży motoryzacyjnej, elektronicznej oraz FMCG. Często uzupełniany przez Klientów o Raport mikroregionalny dla Wałbrzycha i okolic, Wrocławia i okolic lub Legnicy i okolic.
Raport Płacowy dla woj. dolnośląskiego bez Wrocławia oddaje charakter wynagrodzeń w województwie bez uwzględniania jego stolicy, co pozwala na precyzyjne porównanie w obrębie firm o podobnym charakterze (np. wśród zakładów produkcyjnych). Często wybierany przez przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć, jak w stosunku do rynku wynagradzają pracowników produkcyjnych.
Raport Płacowy dla woj. mazowieckiego bez Warszawy świetnie oddaje specyfikę regionu, w którym obowiązują znacznie inne stawki niż w stolicy kraju. Raport ten to niezbędne narzędzie dla firm z Mazowsza mających swoje siedziby lub zakłady poza Warszawą i chcących porównać się do realnego rynku wynagrodzeń.
Raport ten oddaje charakter biznesu w Małopolsce, na terenie której zlokalizowane są zarówno duże zakłady produkcyjne, jak również SSC/BPO, kojarzone głównie z Krakowem. Jeśli prowadzisz firmę w Małopolsce, to skorzystanie z tego Raportu jest najprawdopodobniej najlepszym sposobem sprawdzenia, jak dalece konkurencyjne są oferowane przez Ciebie wynagrodzenia.
Raport Płacowy dla woj. małopolskiego bez Krakowa umożliwia porównanie wynagrodzeń w regionie z wyłączeniem jego stolicy, która przez swoją charakterystykę i wielość krakowskich centrów usług wspólnych wpływa na realia płacowe.
Raport Płacowy dla woj. wielkopolskiego świetnie obrazuje stan wynagrodzeń w centralnej Polsce. Przedstawia wynagrodzenia w podziale m.in na wielkość zatrudnienia, obrót czy w branży FMCG.
Raport Płacowy dla woj. wielkopolskiego bez Poznania umożliwia porównanie wynagrodzeń w regionie z wyłączeniem jego stolicy, która przez swoją charakterystykę wpływa na realia płacowe. Zestawienie jest szczególnie przydatne dla firm z województwa wielkopolskiego mających swoje siedziby poza centrum regionu.
Raport Płacowy dla woj. łódzkiego jest efektem organizowanych przez nas w regionie spotkań dla HR Managerów. Raport ten jest świetnym rozwiązaniem umożliwiającym porównanie płac pracowników fizycznych, którzy migrują w obrębie stosunkowo niewielkiego terytorium. Zawiera także niezbędne dane w szczególności dla firm z Łódzkiej Strefy Ekonomicznej, gdzie w ostatnim czasie można zaobserwować nie tylko dużo nowych inwestycji, lecz także spory wzrost zatrudnienia w firmach, które od lat działają prężnie w regionie.
Raport Płacowy dla woj. łódzkiego bez Łodzi umożliwia porównanie wynagrodzeń w regionie z wyłączeniem jego stolicy, która przez swoją charakterystykę wpływa na realia płacowe. Zestawienie jest szczególnie przydatne dla firm z województwa łódzkiego mających swoje siedziby poza centrum regionu, powyżej 50 km od Łodzi.
Raport Płacowy dla woj. kujawsko-pomorskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: logistyka i zakupy, produkcja, obsługa klienta oraz sprzedaż.
Raport Płacowy dla woj. podlaskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: badanie i rozwój, jakość, logistyka i zakupy, produkcja, sprzedaż.
Raport Płacowy dla woj. zachodniopomorskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: finanse i księgowość, HR, jakość, logistyka i zakupy, produkcja, sprzedaż.
Raport Płacowy dla woj. lubuskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: jakość, logistyka i zakupy, produkcja.
Raport Płacowy dla woj. świętokrzyskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: produkcja, logistyka i zakupy
Raport Płacowy dla woj. pomorskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: produkcja, logistyka i zakupy, sprzedaż.
Raport Płacowy dla woj. podkarpackiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: produkcja, logistyka i zakupy.
Raport Płacowy dla woj. warmińsko-mazurskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie.
Raport Płacowy dla woj. lubelskiego jest obszernym zestawieniem regionalnym. Daje możliwość porównania swoich wynagrodzeń m.in. z firmami o podobnym kapitale, wielkości zatrudnienia i obrocie. Najpopularniejsze obszary, które obejmuje to: produkcja, logistyka i zakupy.
Analiza podwyżek pomaga m.in.:
Analiza prezentuje dane w podziałach m.in. na:
Analiza zawiera informacje o:
Wszystkie Raporty Płacowe edycji Październik 2024 przedstawiają stan w firmach nie starszy niż na dzień 31.07.2024r.
Nie wiesz, który Raport wybrać? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!