Oświadczenie o ochronie danych osobowych

Niniejsze oświadczenie o ochronie danych zawiera informacje na temat przetwarzania danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularzy na stronie i podstronach raportplacowy.pl przez mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Informujemy, że po wypełnieniu formularza kontaktowego i wyrażeniu zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych ich administratorem stanie się mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania oraz w celu przedstawienia oferty handlowej. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda.
Posiadają Państwo prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
• wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
• Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO).
Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia Państwu odpowiedzi na zadane pytanie. Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania udzielonej przez Państwa zgody. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe.
Dane kontaktowe administratora danych:
mana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków [email protected]
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: [email protected]

W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych, można kontaktować się bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych:
Wojciech Byrski, [email protected]

DANE ADRESOWE
manaHR
ul. Zwierzyniecka 30

31-105 Kraków
DANE REJESTROWE
KRS 0000706077
NIP 6762541861
REGON 369003047
VAT EU PL6762541861
SZYBKI KONTAKT
+48 885 300 029
[email protected]
BĄDŹ NA BIEŻĄCO