Nic. Nothing. Null. Zero. Nada. Przynajmniej jeśli chodzi o koszt finansowy 😊 Staramy się też tak przeprowadzać Klientów przez uczestnictwo, aby było jak najmniej czasochłonne i nie było kosztem emocjonalnym, a wręcz miłym doświadczeniem, ale to już inna historia 😊 Wracając do pytania: udział w badaniu jest bezpłatny, co znaczy, że firma w nim uczestnicząca nie musi deklarować zakupu Raportu ani płacić za korzystanie z naszej platformy czy wsparcie opiekuna analitycznego. W zamian za przystąpienie do badania i współtworzenie tym samym naszego Raportu otrzymuje też Ogólnopolski Raport Płacowy, czyli dane dla około 400 stanowisk (niezależnie od tego, dla ilu stanowisk przekazuje swoje dane) oraz 50% zniżki na zakup raportów regionalnych, branżowych czy sektorowych.

Decyzję o zakupie można podjąć w dowolnym momencie – od razu przystępując do badania albo w jego trakcie lub też po zakończeniu. Podczas wyboru odpowiedniego zestawienia zachęcamy też do sprawdzenia stopnia występowania stanowisk w firmie w interesującym Raporcie, aby upewnić się, że Klient będzie mógł porównać do rynku kluczowe dla niego stanowiska.

Źródło: manaHR

Jeżeli porównanie ogólnopolskie jest wystarczające lub firma nie ma w danym momencie środków na zakup Raportu, może wybrać opcję bezpłatnego udziału w badaniu, dzięki czemu utrzymuje status Uczestnika i wszystkie związane z nim przywileje (50% zniżki, dane ogólnopolskie, dostęp do platformy i możliwość udziału w lokalnych klubach HR).