Październikowa edycja (czwarta w tym roku!) Raportów Płacowych manaHR jest zakończona!

Oznacza to, że wielkimi krokami zbliżają się cykliczne webinary.

Tym razem chcielibyśmy zaprosić nie na 2 wydarzenia jak dotychczas, a aż na 4 – w tym nowości.

Poniżej nieco więcej szczegółów.

Listopadowe webinary

Zbliżające się wydarzenia online rozpoczną się w połowie listopada. Pierwszy webinar, który będzie można zobaczyć to premiera:

Wynagrodzenia w Małopolsce – webinar dla zainteresowanych lokalnymi Raportami Płacowymi manaHR!

Kiedy? 14 listopada (wtorek) w godzinach: 11:00-12:30

To wydarzenie idealne dla tych, którzy są zainteresowani współtworzeniem lokalnych Raportów Płacowych (w tym przypadku związanych z województwem małopolskim). Opowiemy o tym, jakie mamy aktualnie Raporty w tym regionie, jakie Firmy w nich uczestniczą i które rozwiązanie wybrać dla swojej Firmy. Dodatkowo będzie można usłyszeć o naszych narzędziach do szybkiej diagnozy nad- i niedopłaconych pracowników. Na sam koniec oczywiście przybliżymy, jak dołączyć do Raportów i „ile to kosztuje”.

Webinar poprowadzą: Agnieszka Hetmańczyk, Manager ds. rozwoju biznesu oraz Kinga Wójcicka, Starszy konsultant analityczny w manaHR

ZAPISY [KLIK]

Kolejne wydarzenie jest już naszym klasykiem:

Porównanie wynagrodzeń z rynkiem – Raporty Płacowe manaHR

Kiedy? 16 listopada (czwartek) w godzinach: 11:00-12:30

Wydarzenie jest idealne dla tych, którzy nie są jeszcze zdecydowani w kwestii Raportów Płacowych. Opowiemy na nim, jak wybierać Raporty najlepsze dla swojej Firmy ze względu na próbę, branżę i region. Przybliżymy także naszą metodę wartościowania stanowisk, tak aby porównywać się prawidłowo do rynku, a także zaprezentujemy nasze narzędzie, dzięki któremu łatwo diagnozuje się nad- i niedopłacone stanowiska.

Webinar poprowadzą: Agnieszka Hetmańczyk, Manager ds. rozwoju biznesu oraz Jakub Kowalczyk, Starszy konsultant w sekcji analitycznej

ZAPISY [KLIK]

Już następnego dnia serdecznie zapraszamy na kolejną nowość. Tym razem jest to wydarzenie, którego nikt nie może przegapić – na tapecie mianowicie będą podwyżki.

Czy podwyżki w 2024 będą wyższe niż obecnie? Podwyżki 2023 i 2024 okiem manaHR

Kiedy? 22 listopada (środa) w godzinach: 11:00-12:30

Jest to najlepszy wybór, dla tych którzy planują budżet na nadchodzący rok. Dlaczego? Podczas wydarzania opowiemy o tym jakie średnie podwyżki systemowe Firmy realizują w 2023 roku. Przybliżymy także, jakie podwyżki planują dać Firmy w nadchodzącym roku 2024, a także w jakich miesiącach ruchy wynagrodzeń zachodzą najczęściej.

Webinar poprowadzą: Patrycja Buczkowska, Starszy konsultant w sekcji analitycznej oraz Jakub Kowalczyk, Starszy Konsultant w sekcji analitycznej

ZAPISY [KLIK]

Na sam koniec miesiąca, chcielibyśmy nieco opowiedzieć o nowej funkcjonalności na naszej platformie:

Dodatki płacowe – nowa funkcjonalność w szczegółowych Raportach Płacowych manaHR

Kiedy? 30 listopada (czwartek) w godzinach: 11:00-12:00

Jakiś czas temu na naszym blogu informowaliśmy o nowej funkcjonalności – dodatkach płacowych. Chcielibyśmy jednak zaprezentować pełny wachlarz możliwości nowego narzędzia na żywo. Dlatego też zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak można sprawdzić w naszych szczegółowych Raportach, ile Firm przyznaje dodatki płacowe, jakiego typu są to dodatki i w jakiej wysokości. Przedstawimy także listę dodatków płacowych oraz przybliżymy jakie dodatki najczęściej występują w grupach blue i white collar.

Webinar poprowadzą: Sandra Bugiel, Konsultant w sekcji analitycznej oraz Jakub Kowalczyk, Starszy Konsultant w sekcji analitycznej

ZAPISY [KLIK]

Wszystkie informacje na temat powyższych wydarzeń znajdziecie także w naszej nowej zakładce: Webinary.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia są darmowe, a podczas ich trwania jest możliwość zadawania pytań na czacie.

Serdecznie zapraszamy!