Mimo że świąteczny czas już minął, świat nadal obiega radosna nowina. Oto zakończyliśmy bowiem zbieranie danych do wiosennej edycji Raportu Płacowego! Uczestników znowu przybyło i jest ich aż 550. Zobaczcie, ile firm z poszczególnych regionów wzięło udział w naszym badaniu.Wiele firm chce porównywać swoje wynagrodzenia z konkurencją z najbardziej znaczących regionów w Polsce: Śląska, Dolnego Śląska, Małopolski, Mazowsza oraz Wielkopolski. Liczba Uczestników w wymienionych województwach ma się dobrze – szczegóły przedstawia poniższa infografika:

Największe polskie województwa to jednak tylko część obszaru naszych działań. Prężnie rozwijamy się także w mikroregionach, takich jak Legnica (18 firm), Gliwice (18 firm) czy Wałbrzych (12 firm). Klientów z Mazowsza i Dolnego Śląska mogą także zainteresować raporty płacowe z wyłączeniem Warszawy (29 firm) i Wrocławia (57 firm). Dane z tych badań pozwalają uzyskać realny obraz rynku pracy poza granicami stolic.

 

Wzrosła również liczba Uczestników w branży SSC/BPO/IT, która wynosi obecnie 59. Z samej branży IT udział w badaniu wzięło 41 firm. Jeszcze więcej przedsiębiorstw pojawi się w naszym zestawieniu dla branży motoryzacyjnej (95), największe sukcesy święci jednak jak zwykle branża produkcyjna, gdzie przybyło aż 17 firm – liczba Uczestników wynosi tam teraz 353!

 

Zebranie danych o wynagrodzeniach wśród naszych Uczestników to już połowa sukcesu. Teraz intensywnie pracujemy nad przygotowaniem Raportów Płacowych – pierwsze zestawienia pojawią się już w maju. Zapraszamy do kontaktu!