Tak. Dlaczego?

Danych płacowych bez informacji, jakie to stanowisko, nie możemy w żaden sposób użyć.

Tylko zmapowane stanowisko wchodzi do Raportu i pokazuje się w Twojej Analizie Firma vs Rynek. Oznacza to korzyści zarówno dla samego Raportu, jak i dla Ciebie – bo przecież szukasz odpowiedzi na pytanie, czy płacisz rynkowo, prawda?

Im więcej mamy danych, tym więcej stanowisk i podziałów możemy pokazać w Raporcie – ku chwale Raportu, ale też z pożytkiem dla jego użytkowników, bo jak to w statystyce – im więcej danych, tym lepiej oddają one rzeczywistość.

Zmapowane stanowisko pojawi się też w Twojej Analizie Firma vs Rynek, dzięki czemu będziesz mógł szybko sprawdzić, jak jest opłacane względem rynku (zarówno samo stanowisko, jak i poszczególne osoby na nim zatrudnione).

To pytanie najczęściej pada, kiedy Klienci obawiają się mapowania i nie mają świadomości, jak szybkie i intuicyjne jest na naszej platformie. Dodatkowo poprzedzamy je 1,5 godzinnym szkoleniem z analitykiem opiekującym się Waszą firmą, podczas którego poznacie naszą metodę i dowiecie się, jak zrobić to najefektywniej.  W razie pytań możecie liczyć na jego wsparcie, a na koniec również  weryfikację wyników.