Jeśli nie korzystaliście jeszcze z Raportów Płacowych, a jesteście ciekawi, w jaki sposób przedstawiamy dane wynagrodzeniowe, to dobrze trafiliście! Zapraszamy do krótkiej lektury.

Dane w przystępnej formie 

 

Dzięki Raportowi Płacowemu nasi Klienci mogą sprawdzić wysokość aktualnych wynagrodzeń w Polsce. Zestawienia płac, prezentowane przez nas dwa razy do roku, pomagają im dostosować wynagrodzenia w swoich firmach do bieżących norm na rynku pracy. Raport jest bardzo praktycznym narzędziem, którego używać mogą zarówno pracownicy działów personalnych, jak i menedżerowie, kierownicy czy dyrektorowie. Korzystanie z zestawienia wynagrodzeń nie jest trudne – najpierw trzeba tylko zapoznać się z kilkoma pojęciami.

 

Wynagrodzenia w Raportach Płacowych ujmowane są za pomocą poszczególnych miar. By ułatwić odczytanie danych, poniżej przedstawiamy krótki poradnik:

Mamy nadzieję, że dzięki naszej prostej instrukcji, korzystanie z Raportu Płacowego stanie się dużo szybsze i łatwiejsze. Wszystkich zainteresowanych aktualnymi wynagrodzeniami w Polsce zachęcamy do kontaktu!