Sierpniowe webinary manaHR dobiegły końca. Jak co edycję zaprosiliśmy Was na dwa wydarzenia:

– Porównanie wynagrodzeń z rynkiem – Raporty Płacowe manaHR

– Uczestnictwo w badaniu wynagrodzeń manaHR krok po kroku.

Jakie tematy poruszyliśmy?

W trakcie Porównania wynagrodzeń z rynkiem Agnieszka Hetmańczyk oraz Kuba Kowalczyk opowiedzieli o naszych Raportach. Dodatkowo w szczegółowy sposób pokazali, jak korzystać z naszego narzędzia.

Zaprezentowali także nowość na platformie, czyli funkcjonalność „Sprawdź dodatki płacowe”. Dzięki niej możecie sprawdzić wysokość wybranego dodatku płacowego w ujęciu miesięcznym lub rocznym oraz procent firm, które taki dodatek przyznają. Gdybyście chcieli na ten temat poczytać nieco więcej, zachęcamy, aby zajrzeć do bazy wiedzy.

Natomiast wszystkim zainteresowanym całością wydarzenia, którzy nie mogli w nim uczestniczyć na żywo, polecamy nagranie na naszym kanale Youtube:

Porównanie wynagrodzeń z rynkiem – Raporty Płacowe manaHR – 22.08.2023

Podczas webinaru Uczestnictwo w badaniu wynagrodzeń manaHR Patrycja Buczkowska i Sandra Bugiel krok po kroku pokazały, na czym polega udział w badaniu Raport Płacowy. W wyczerpujący sposób omówiły wszystkie jego etapy.

Podobnie jak powyżej, wszystkich zainteresowanych odsyłamy do nagrania na naszym kanale:

Uczestnictwo w badaniu wynagrodzeń manaHR – krok po kroku – 23.08.2023

Na następne webinary zapraszamy po kolejnej edycji badania Raport Płacowy, która zostanie opublikowana już w październiku.